Kamera 4k Newline TC-4N22 do monitorów serii LYRA/ELARA/VEGA

Dostępność:Chwilowy brak towaru
Producent:Newline
Cena:900,00 zł
Opis
Kamera Newline TC-4N22 o rozdzielczości 4K to dedykowane rozwiązanie do monitorów z serii LYRA (może być również zapasowym akcesorium do modeli ELARA i VEGA). Monitory z tych serii są wyposażone w dedykowany dla kamery TC-4N22 port USB-C. 

Czym charakteryzuje się TC-4N22?

Kamera TC-4N22 jest łatwa w montażu, staje się integralną częścią monitora i może być wygodnie stosowana również w sytuacji, gdy monitor jest zamontowany na podstawie jezdnej lub uchwycie o regulowanej wysokości. Wszystkie funkcjonalności, łącznie z zasilaniem TC-4N22, przesyłane są za pośrednictwem portu USB-C.

Doskonała jakość wideo

Niezależnie, czy używasz Skype dla firm, Zoom, Webex lub innego oprogramowania, Newline TC-4N22 zapewni ci profesjonalną jakość obrazu. Możesz mieć pewność, że twój rozmówca widzi cię doskonale. Kamera posiada także manualną regulację w pionie, dzięki czemu możesz w prosty sposób dostosować ją do swoich potrzeb.
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator
Od 2005 r. ułatwiamy firmom i instytucjom publicznym sprawne funkcjonowanie dzięki profesjonalnym dostawom sprzętu IT.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (0% lub 23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.
Aktualna Data: 2024-05-20 21:52
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store