Podstawa mobilna HW86 do monitorów o wadze 55-136 kg

Dostępność:Chwilowy brak towaru
Producent:Newline
Cena:2 452,00 zł
Opis
Podstawa mobilna HW86 marki Newline ma solidną i stabilną konstrukcję i jednocześnie bardzo estetyczny wygląd.
Praktyczne, ładnie wykończone otwory do przeciągania i chowania kabli w konstrukcji podstawy powodują, że zawieszony na niej monitor doskonale się prezentuje.
Podstawa jest łatwa w montażu i obsłudze. Dzięki regulacji wysokości można dopasować poziom zawieszenia monitora do swoich potrzeb, zastosowano tu specjalny mechanizm pozwalający na łatwą regulację wysokości. Kółka z hamulcem umożliwiają swobodne i bezpieczne przemieszczanie i „parkowanie” podstawy. Wyposażona jest w 2 półki. Górną (nad monitorem), która doskonale nadaje się do umieszczenia na niej kamery do wideokonferencji oraz dolną, która znajduje się pod monitorem i w zależności od potrzeb może być wykorzystana na komputer, drukarkę, odtwarzacz DVD, odłożenie tabletu, pilota czy innych używanych akcesoriów.
Mobilna podstawa HW86 ma bardzo ładny wygląd i umożliwia wygodne przemieszczanie monitora pomiędzy salami co sprawia, że idealnie nadaje się do biur, szkół, centrów szkoleniowych, hoteli a nawet kawiarni. Można ją stosować z monitorami o przekątnej od 55" - 100".
Maksymalnie możemy zamontować na niej monitor do 100" z systemem VESA 1000 x 600. Obciążenie maksymalne podstawy to 136 Kg.
Dodatkowe informacje:
  • Półka na dvd : maksymalna nośność 4.5 Kg 
  • Półka na kamerę: z regulacją
  • Wymiary podstawy 1400-1700 x 1260 x 715 mm
  • Regulacja wysokości 1400 - 1700 mm
  • Regulacja pochylenia : 0
  • Nośność: 136 kg
  • VESA 200 x 200 // 1000 x 600
  • Skokowa regulacja wysokości
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator
Od 2005 r. ułatwiamy firmom i instytucjom publicznym sprawne funkcjonowanie dzięki profesjonalnym dostawom sprzętu IT.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (0% lub 23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.
Aktualna Data: 2024-05-20 20:09
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store